Bizimle iletişime geç
Bilgi Aktüel

Bilgi Aktüel

Dilan Telkök kimdir? Nereli, kaç yaşında

Kimdir

18 Ocak 2019 Cuma 00:08:31

Dilan Telkök kimdir? Nereli, kaç yaşında

Şu sıralar Halka dizisiyle adından söz ettiren Dilan Telkök kimdir? Dilan Telkök nereli, sevgilisi var mı. Sizler için Dilan Telkök’ün biyografisini hazırladık. İşte bundan sonra sıklıkla duyacağımız Dilan Telkök’ün hayatı.

Yıllar önce adını en çok duyacağımız ünlü diyerek haber yapılan Dilan Telkök, Halka dizisiyle resmen ses getirdi. Halka dizisi yayınlanır yayınlanmaz hayatı, biyografisi, yaşı ve sevgilisi merak edildi. Peki Dilan Telkök kimdir? Nerelidir, kaç yaşındadır.

Dilan Telkök kimdir?

Dilan Telkök, 16 Eylül 1995 doğumlu, 1.74 boyunda oyuncudur. Kahverengi göz rengi ve Başak burcudur. 6 yaşında ailesiyle beraber Hollanda’ya taşınan ve Belçika’da da yaşayan ünlü oyuncu daha sonra Türkiye’ye ailesiyle beraber dönmüş ve Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaktadır. Dilan Telkök’ün sevgilisi yoktur.

1995 yılında Sakarya’da dünyaya gelen Dilan, Sakarya Üniversitesinde okumuştur. Üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi alan Telkök, iyi derecede İngilizce orta seviyede Almanca bilmektedir. Adını ilk olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde duyurmuş ve Elif karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kaçma Birader dizisinde Ece karakteriyle adından söz ettirmiştir.

Şu sıralar Halka dizisinde İrem karakterini canlandırmaktadır. Ancak Dilan Telkök’ün 6-7 bölümlük bir anlaşması olacağını ve Halka’da İrem’in ölerek diziye veda edeceğini söyleyelim.

Devamını Oku
Bu Haberleride Beğenebilirsiniz
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kimdir

  • Kimdir

    Gülperi dizisi Eyüp kimdir?

    ← yazdı

    Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisi Eyüp kimdir? Gülperi Eyüp hangi oyuncu canlandırıyor. Show TV rekorlar...

Yeni Haberler

Yukarı