Bizimle iletişime geç
Bilgi Aktüel

Bilgi Aktüel

Darısı Başımıza Neden Final Yapıyor

Genel

27 Temmuz 2018 Cuma 21:06:18

Darısı Başımıza Neden Final Yapıyor

Show TV’nin yaz dizisi olarak ekrana gelen Darısı Başımıza neden final yapıyor? Darısı Başımıza dizisi bitme sebebi ne? Yaz dizilerinden Darısı Başımıza Neden final yaptığı merak edilen bilgiler arasında yer alıyor. Darısı Başımıza dizisi reytingleri yüksek olunca bitmemesi gerektiği vurgulanıyor.

Show TV ekranların sevilen dizisi Darısı Başımıza hayranları tarafından üzücü bir haber aldı. Sevilen dizinin final kararı sevenleri oldukça üzdü. Yayınlandığı 4 haftada gününde reyting 1. olunca hayranları bitmez, hatta gelecek sezon devam eder, öngörüsüne sahipti.

Bugün gelen haber adeta şok etkisi yarattı. Darısı Başımıza dizisi 5. bölümde final yapması kesinleşti. Hayranları bu şok karar doğrusunda Show TV telefon yağmuruna tutarken, Twitter’dan da sevdikleri dizi için büyük destek kampanyasıyla bitmemesini istiyor.

Darısı Başımıza Neden Bitti, Neden final!

Show TV yapım ekibine dizinin reytingleri düşük olduğu için bitirildiğini duyurdu. Her hafta listede zirvede olsa da düşük oranlar sebebiyle bitirildiğini yapımcıya iletti. İlk bölümünden yönetmen krizi sonrası, senaryo ekibininde değişmesi dizinin yazın başlayıp bitecek diziler arasında yer alacağını izleyici hissettirmişti. Seyirciyi şok eden bilgi sadece haftaya 1 bölüm sonra bitecek olması oldu.

Darısı Başımıza dizisinin başka kanalda yayınlanma ihtimali kalmadığını okuyucularımıza bildirelim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yeni Haberler

Yukarı